סרטן

ליצירת קשר, מלאו פרטים ואנו נשמח לחזור אליכם בהקדםצמחי מרפא

חדשות טובות לחולי סרטן

 

מה שנקרא "עשבים שוטים" הגדלים במגרש הקדמי והאחורי שלך יכולים להיות תרכובות אנטי סרטניות היעילות ביותר בעולם.

מחקרים קודמים, כמו גם מחקר שנערך לאחרונה באוניברסיטת וינדזור בקנדה, מצאו כי שורש צמח ממשפחת Taraxacum עשוי להיות יעיל במיוחד בטיפול סרטן, והרבה יותר מאשר בטיפול כימותרפי.

כפי שציינה האוניברסיטה בהודעה לעיתונות, החוקרים בטוחים כי הם פיתחו את המינון הנכון של התמצית וכי הם מכינים ניסויים קליניים באמצעות תה מיוחד של הצמח.

מנהל המחקר והביו-כימאי ד"ר סרם פנדי, דוקטורט מאוניברסיטת וינדזור, יחד עם חוקרים אחרים, הוכיחו בהצלחה במעבדה כיצד תמצית שורש שן הארי הורגת תאים סרטניים באמצעות אפופטוזיס, או התאבדות תאית, ושומרת על התאים הבריאים ללא פגע.

בהודעה לעיתונות של האוניברסיטה נאמר: מבנה השורש הדנדריטי, המשמש במעבדה של בנדי, מרוכז פי חמישה יותר מהמוצר ללא מרשם, והוכח כי הוא הורג את לוקמיה, מלנומה ותאי סרטן הלבלב בעכברי מעבדה. Healthy Solutions דיווחה בחודש שעבר כי הבדיקות מצאו כי תאים סרטניים נהרסו תוך 48 שעות.

אוניברסיטת וינדזור: מאז תחילת הפרויקט, הצלחנו להעריך את ההשפעה של תמצית מימית פשוטה של ​​השורש בסוגים שונים של תאי סרטן אנושיים, במעבדה; ונצפתה ביעילותה כנגד לוקמיה טקטונית אנושית , לוקמיה כרונית כרונית, סרטן הלבלב ומעי הגס, ללא רעילות לתאים שאינם סרטניים. יתר על כן, מחקרים אלה הוכיחו יעילות במודלים של בעלי חיים (עכברים), שהושתלו בתאי סרטן המעי הגס האנושי.

כפי שציינו, לצמח יש גם יתרונות בריאותיים אחרים: מכיל ויטמינים ומינרלים חשובים מאוד כגון ויטמין B6, תיאמין, ריבופלאבין, ויטמין C, ברזל, סידן, אשלגן, חומצה פולית, מגנזיום ומנגן. יכול לתרום עד 535% מהכמות היומית המומלצת של ויטמין K, שלא לדבר על יותר מ -110% מהצריכה היומית המומלצת של ויטמין A. חלק מהפלבונואידים, כגון xaxanthin ו- cryptoxanthin, נחשבים בעלי תכונות טיפוליות ספציפיות. Ziaxanthin יכול לספק הגנה רשתית מול קרינה אולטרה סגולה, בעוד cryptoxanthin יכול להגן על הגוף מפני הצמיחה של תאים סרטניים בריאה ותאי הפה.

מרכז אלפא לטיפול בגלים וריפוי טבעי מודיע על פיתוח מוצר מיוחד מכמוסות של הצמח לפי סטנדרטים גבוהים ביותר.
מי שמעוניין לרכוש את המוצר מוזמן להירשם ולקנות באינטרנט.

מומלץ לקחת 4 כמוסות מדי יום במשך שלושה חודשים רצופים. ולאחר מכן שתי כמוסות מדי יום במשך שישה חודשים.
על פי ניסויים קודמים, התוצאות מופיעות לאחר שלושת החודשים הראשונים.

להתקשר : 0528217636
או מלאו פרטים ונחזור אליכם