fbpx

שעון חכם דיגיטלי "אלפא רית'ם"

מדהים! שעון חכם דיגיטאלי "אלפא רית'ם" המטפל ב: חרדות, דיכאון, נדודי שינה, הפרעות קשב, סטרס, פרקינסון ואפילפסיה ועוד... תוך 15 דקות ביום בלבד!

והתוצאות מידיות!

לראשונה בישראל שעון חכם דיגיטאלי מבטיח להפוך לכולנו את החיים למאושרים ומצליחים יותר. מומחי חברת אלפא רת'ם מגלים איך שעון "הקסם" יכול לעזור לכל אחד בישראל להיפטר לתמיד מחרדות, דיכאון, נדודי שינה, הפרעות קשב וריכוז, סטרס, כאבי ראש, פרקינסון ואפילפסיה.

נתון מפחיד: חרדה ודיכאון מעלים ביותר מ 90% את הסיכוי ללקות בסרטן!

עשרות מחקרים מראים בצורה ברורה כי חרדה ודיכאון גורמים לסוגי סרטן שונים, מאיצים את תהלכי ההזדקנות ומעלים את הסיכון להתקפי לב.
וכמובן פוגעים באופן ניכר בתוחלת החיים וחשוב אף יותר באיכות החיים של הסובלים.

לדוגמא מקרה אחד מיני רבים:

''בא לי למות'' כן! כן! ''למות''

זאת המחשבה שהייתה עוברת למירי בראש, לפחות מספר פעמים בכל כמה דקות!
לכאורה מירי הייתה אמורה להיות האמא המאושרת ביותר בארץ.
מירי הייתה נשואה ואמא לשני בנות מקסימות.
אבל מתחת לסימנים החיצוניים, משהו נסתר משך אותה למטה והרס את חייה…
ומאותו היום, הפכו חייה לגיהינום בלתי נסבל…
אם היית מספר למירי שתוך מס' ימים , שמחת החיים והאנרגיה יכולות לחזור אילה ,היא לא הייתה מאמינה ..
כי באותם ימים, היא לא הייתה מצליחה להרגיש שום דבר, חוץ מדברים רעים….
מירי אמרה" המועקה פשוט לא מרפה ,ואני לא ישנה לעיתים מס' לילות רצוף.
לאחר שימוש בשעון אלפא רית'ם במגוון התוכניות המותאמות למצב בו הייתה שרויה.
מירי חזרה לעצמה ,ישנה טוב יותר ואיכות השינה עלתה פלאים… המחשבות האובדניות נעלמו ושמחת החיים חזרה למירי.

כולם מנסים לפתור את הבעיות, אולם מנסים זאת ע"י לקיחת תרופות פסיכוטיות על שלל תופעות הלוואי ההרסניות שלהם, ובשורה התחתונה התרופות… לא באמת עוזרות… להם – ואם כן יהיה זה, רק לטווח הקצר.

blank

הפתרון של "אלפא רית'ם"
פיתוח פורץ דרך מבוסס מחקר מדעי מתקדם אשר יכול לשנות לנו את החיים!

אחד הסטרטאפים אשר הולכים לכבוש את סין, ארה"ב, יפן ואירופה. לא רק מסב לנו גאווה וכבוד, אלה עשוי לסייע לרבים מאיתנו עם בעיה אמיתית ושכיחה בכל בית בעולם, ואשר לפחות אחד מבני המשפחה סובל.

לאחר מעל ארבע שנים של מחקרים וניסיונות בהם הגיעו מומחי חברת אלפא רית'ם לזיקוק התדרים. אשר יעזרו לכל אחד להשיג הקלה ואיכות חיים טובה יותר!
הפיתוח של שעון חכם דיגטאלי "אלפא רית'ם" מסתמן לא רק כגאווה של המפתחים אלא הגאווה עולמית ,אלא כמשהו שבאמת יכול לשנות לנו את החיים …ובמיוחד לאלו הסובלים מ… (שעון "אלפא" יכסה כ- 95% מהמקרים המדוברים)

פתרון חדשני ומדויק!

פתרון חדשני ומדויק. שעון חכם "אלפא רית'ם" הוא פיתוח פורץ דרך בתחומו. למעשה מדובר במכשיר היחידי בעולם המסוגל לשדר למוח תבניות גלים מדויקות על ידי וויברציה מתוכננת לתדר האופטימלי במוח, בזמן נתון ולפי רצוננו, ברגע הנתון.

בטוח לשימוש!

בטוח לשימוש , המכשיר אינו מכשיר רפואי ונחשב כמכשיר לשיפור איכות החיים אשר מותר לשיווק לפי תקנות ה- FDA (מנהל התרופות האמריקאי) לשיווק בארצות הברית והוא בעל התקן האירופי המחמיר.

תוצאות מיידיות!

תוצאות השימוש במכשיר הן אינדיבידואליות אבל רוב המטופלים הרגישו שיפור כבר מהטיפולים והימים הראשונים. רבים מדווחים שכבר הרגישו בשינוי בשלב די מוקדם.

עיצוב עדכני ותפעול פשוט!

עיצוב עדכני ותפעול פשוט. המכשיר מעוצב כשעון חכם דיגיטאלי אופנתי. ניתן לענוד אותו באופן רציף וללא תלות בסביבה. להפעלה לוחצים על כפתור הטאצ' – וזהו….אתם במרחק נגיעה.

פטנט עולמי!

העולם כידוע נהיה חממה טכנולוגית רחבה ויש לנו במה להתגאות. לא מעט חברות חדשניות מקומיות ובינלאומיות כבשו פסגות גבוהות ברמה המדעית המתקדמת. והיום שעון אלפא רית'ם לא רק ייסב לנו גאווה, כי אם יסייע לרבים מאיתנו ולאנושות כולה.

איך רוכשים את שעון אלפא רית'ם?

אחרי פיילוט מוצלח וניסויים ומאות לקוחות מרוצים… עכשיו במחירי היכרות ולזמן מוגבל – השאירו פרטים ונחזור בהקדם…

החרושת 43 קרית ביאליק

או שלחו לנו פרטים, נחזור אליכם בהקדם

לוגו של וואטסאפ