fbpx

רוצים להתמיד בדיאטה ולרדת במשקל?

הסוד טמון במוח שלכם…

בעזרת הפיתוח הישראלי הזה תוכלו להגיע למשקל המושלם שלכם!

כבר לא צריך לספור קלוריות, לצום לסירוגין, לאכול לפי תפריט ולהכריח את עצמכם להימנע מהאוכל שאתם הכי אוהבים כדי לרדת במשקל. נשמע מפתיע? אבל זה פשוט נכון, כי כאשר מבינים מהו מקורה של בעיה, במיוחד בעיה רפואית, אפשר לטפל בה ביעילות ולעקור אותה מהשורש.

במשך שנים רבות אנשים סבלו במסגרת דיאטות שונות ומשונות, ונלחמו כנגד עצמם והחשקים שלהם, אבל נכשלו שוב ושוב בניסיון לרדת במשקל כי הם לא ידעו באמת נגד מה הם נלחמים וכיצד לנצח את המאבק בק"ג המיותרים שלהם. בשנים האחרונות מדענים מפצחים עוד ועוד ממסתורי המוח כדי לחשוף את הגורמים שבבסיס ההתמכרות והדחפים שלנו לאכילה. כיום, אנחנו מבינים אותם טוב מתמיד וגם יכולים לשנות אותם, וככה להפוך להיות אנשים חזקים ובעלי כוח רצון שלא מפריזים באכילה ומצליחים לשמור על משקל מושלם. זה אולי נשמע כמו מדע בדיוני, אך מדובר במציאות שכבר קיימת בשטח ואפילו אחראי עליה סטארט אפ ישראלי!

blank

שעון אלפא הופך את הירידה במשקל לקלה !

  • ללא צורך בדיאטה
  • היחידי המעניק בטיחות מרבית
  • ללא כדורים
  • ללא זריקות
  • ללא חתכים
  • ללא תקופת החלמה
  • ללא תופעות לוואי מכל סוג ומין
  • תוצאות הנשארות לאורך זמן.

שעון אלפא הופך את הירידה במשקל לקלה !

שעון אלפא גורם לעצירה של אכילת יתר כפייתית השפעה מיידית על מרכז השובע במוח !
שעון אלפא מפחית באופן טבעי את החשקים לסוכר ופחמימות.
בעזרת שילוב תוכניות בשעון אלפא את תקפיצי את קצב חילוף החומרים שלך ושריפת השומנים בבטן . וכל זאת גם כאשר את ישנה, ובלי קשר האם את עושה ספורט או לא ( תוכנית T9 ) .

למה המוח שלנו רוצה עוד ועוד פחמימות וסוכרים?

לפני הכל חשוב להבין שהמוח שלנו הוא ללא ספק פלא מדהים, אבל גם אתגר לא קטן. לצד כל הדברים שהוא מאפשר לנו לעשות הוא לפעמים מציב בפנינו מכשולים שונים שפוגעים באיכות החיים והבריאות שלנו. זה משפיע בין השאר על התפתחות הרגלי אכילה מזיקים, משום שאוכל עם הרבה סוכר או עם תכולת פחמימות גבוהה באופן כללי גורם להפרשה של הורמון במוח בשם דופמין – הורמון העונג.

כבר מהביס הראשון של העוגה

ולפעמים אפילו רק כתוצאה מהריח שלה, המוח מרגיש עונג ודורש עוד ועוד. אנחנו אולי חושבים שאנחנו חזקים וש"הפעם זה יהיה אחרת", אך מחקרים מראים שיכולת השליטה העצמית שלנו למעשה מוגבלת למדי.

כאשר אנחנו מפעילים שליטה עצמית בתחום אחד בחיים

לרוב נתקשה מאוד להפעיל אותה גם בתחומים אחרים. לכן אחרי יום ארוך וקשה או בכל רגע אחר שבו מצב הרוח קצת ירוד, נמצא את עצמנו מול המקרר או מגירת החטיפים ושוב נשבור את הדיאטה.

זה קרה לכולנו ואין מה להתבייש בזה

כי בשעה טובה יש דרך לעצור את ההופעת החשק הזה בצורה פשוטה ויעילה! המוח שלנו רוצה לשחזר את ההרגשה הטובה ודוחף אותנו לעוד ביס ועוד ביס שגורמים לנו להרגיש טוב.

בתהליך מעורבים עוד שני הורמונים משמעותיים:

הלפטין – הורמון אשר בין השאר יוצר את תחושת השובע. השני הוא אינסולין – כאשר אנחנו אוכלים סוכרים או פחמימות שמתפרקות לסוכרים, הורמון זה מופרש לטובת פירוק הסוכרים וחוסם את הורמון פעולת השובע לפטין. זהו, בצורה קצרה ופשוטה, המנגנון מאחורי תופעת "יישור העוגות", מנת הקינוח השנייה, הדחף לחטיפים באמצע היום ולמזונות משמינים במסעדות. בגללו אנחנו אוכלים יותר, או הרבה יותר ממה שאנחנו באמת צריכים, ובגללו ניתן להגיד שסוכר ופחמימות באופן כללי ממכרים בדיוק כמו סמים.

blank

איך אפשר לשבור את מעגל האכילה המזיקה
ולרדת במשקל?

המוח האנושי פועל בצורה אלקטרו-כימית, כלומר לא רק הורמונים וחומרים כימיים שונים משפיעים עליו, אלא גם פעילות חשמלית. כאשר המוח נמצא במצב מסוים או עוסק בסוג מסוים של פעילות, הוא פולט סוגים שונים של תדרים אשר ניתן לחלק לתבניות שונות של קרינה אלקטרומגנטית. הפעילות החשמלית במוח נחלקת לחמישה תדרים: בטא, אלפא, טתא, דלתא וגמא. התדרים הללו משפיעים על המוח ועל ההורמונים שהוא מפריש בדרכים שונות. יש תדרים שמובילים לירידה בהפרשת המוליך העצבי סרוטונין וכתוצאה מכך נגרמת תחושת דיכאון וחוסר "מצב רוח" ויש כאלו שמביאים להפרשת דופמין אותו כבר ציינו.

חוקרים ואנשי רפואה מצאו לאורך השנים דרכים שונות לחקות את הגלים האלו ולשדר אותם אל המוח כדי להשפיע עליו. ההשפעה הזו מתאפשרת הודות לזיהוי תבניות גלים מדויקות במוח ושכפולן בהתאם לצורך. בעבר פעולה זו הייתה קשה ומסורבלת לביצוע, אך היום יש מכשירים שמסוגלים לעשות זאת אשר גודלם לא עולה על זה של שעון יד. פיתוחים שכאלו נוצרו הודות לעבודתם של חוקרים ואנשי רפואה ישראלים כגון פרופ’ מיקי שיינוביץ; מומחה למחלות לב וכלי דם העומד בראש תכנית אוניברסיטאית ליזמות טכנולוגיות מכשור רפואי, ד"ר חאלד חליל; מומחה לרפואת צמחי מרפא ומפתח השיטה הייחודית לטיפול בתדרים, פרופ’ אהרון (רוני) לוי; בעל תואר PhD מאוניברסיטת העברית בכימיה שעמד בראש ועדות מחקר ופעל במסגרת מוסדות שונים בארץ ובעולם, ועוד רבים וטובים.

השפעה על גלי המוח וירידה במשקל

אם כך, לאור המידע הזה ועבודתם של חוקרים רבים ניתן לומר שהסיבה לכישלון של רוב הדיאטות היא משהו שטמון עמוק בתוך המוח וזה טבעי לחלוטין שיהיה לכם קשה להילחם בו באמצעות "כלים" מסורתיים כמו דיאטות. כאשר המוח מכור למשהו שהוא תופס כ"פרס" ופינוק, למרות שהוא למעשה מזיק ומשמין, אפילו כוח רצון עוצמתי לא מספק.

גם אם מתחילים לדכא אותו באופן זמני ולצרוך סוכר ופחמימות רק לעיתים רחוקות, הדחף יתעורר מחדש במלוא העוצמה. החדשות הטובות הן שכאשר מצליחים לשנות את גלי המוח ניתן לשבור את המשיכה ההרסנית הזאת, שכאמור בהחלט מסוגלת להגיע לרמות של התמכרות. השפעה של גלי מוח ממקור חיצוני, שלא מושפע מתבניות העבר, מסוגלת לנתק את החשקים לאוכל שגורם למשקל עודף ובמקומם לייצר הרגלים חדשים ובריאים יותר.

אלפא רית’ם - טיפול מהפכני לירידה במשקל

אם התייאשתם מדיאטות ומהמלחמה המתמדת בחשק המוגזם של המוח שלכם לפחמימות ומתוקים, כדאי שתכירו את שעון "אלפא רית'ם". המוצר הזה פותח על ידי סטארט אפ ישראלי וכבר הוכיח את יכולתו בעבר בכל מה שקשור לבעיות כמו כאבי ראש, דיכאון, נדודי שינה, חוסר קשב ועוד. הוא מסוגל לעשות זאת בזכות העובדה שהוא מאזן את גלי המוח ומשפיע על תבניות הפעולה אשר גורמות לנו לאכול בלי שליטה, לחוות קשיי הירדמות, לסבול מכאבי ראש ועוד. כל מה שצריך זה 15 דקות של טיפול ביום עם השעון של אלפא רית'ם, שאינן גורמות לכאב או לתופעות לוואי כלל וכלל.

מטופלים שעשו שימוש בשעון הדיגיטלי מבית אלפא רית’ם גילו שהם מסוגלים לנטרל חשקים לאכילה כפייתית וכך לרדת במשקל בקלות מדהימה. משמעות הדבר היא לא פחות מפריצת דרך בתחום המחקר המרתק והמתפתח שבוחן את המוח האנושי. ההשפעות השונות של השעון נוצרות בעקבות ויברציות ששולח השעון אל המוח ללא זרמים חשמליים. בזכות יכולתו להעניק טיפול עוצמתי לתת המודע, השעון המהפכני הזה עוזר לעצור את החשק לאכול סוכר ופחמימות, עם 92 אחוזי הצלחה ולקוחות מרוצים שמצליחים להיכנס לבגדים הישנים שלהם ולחיות ללא רגשות אשמה. ויברציות בתכניות נוספות שמסוגל השעון לייצר מעניקות יתרונות נוספים שעושים טוב לגוף ולנפש. למשל, לגרום למוח שלכם לחשוב שאתם מבצעים פעילות גופנית בזמן ישיבה על הכורסא וכך "לעורר" תהליכים שונים שעוזרים לשרוף שומנים וליהנות מיתרונות רבים נוספים!

לפרטים נוספים על השעון הדיגיטלי של אלפא רית’ם

blank
לוגו של וואטסאפ