fbpx

כאבי ראש

סובלים מכאבי ראש? מיגרנות? מתקשים לתפקד?

כאבי ראש יכולים להוציא כל אחד מדעתו במיוחד כשמדובר בכאבי ראש כרוניים. הכאב יכול להופיע בכל עת. בבית, בעבודה ובחופשה ולהרוס את כל היום. לוקחים כדור ועוד אחד וזה פשוט לא עוזב

.

הסיבה לכאבי הראש בקרב הלוקים במיגרנות (Cluster Headache) הינה הרחבת כלי הדם במוח. מיגרנה הינה מחלה נוירולוגית תורשתית המלווה בשינויים בפעילות החשמלית של המוח וקשורה לשיבושים במשק הסרוטונין. טיפול באמצעות שעון התדרים שפיתחנו יכול לצמצם את כאבי הראש ואף להעלימם לחלוטין. התקפי מיגרנות מתעוררים בשל שלל סיבות כמו סטרס, חוסר שינה, צריכת חומרים מרחיבי כלי דם כמו אלכוהול. צריכת תרופות נגד מגרנות פועלת באופן זמני בלבד ונדרשת הגברת מינונים מעת לעת. קיימות סיבות רבות נוספות לכאבי ראש כרוניים וחלקן בשל מחלות וסיבוכים שונים. לכן, יש להיבדק על ידי רופא בכדי לשלול את כולן.
שיטות אלטרנטיביות פועלות על מיגרנות באופן חלקי גם כן וכוללות שתיית מים, נשימת חמצן נקי, צריכת קופאין וכו’. כל השיטות כולן אינן מהוות פתרון מלא לבעיות של מיגרנות.
אז מה עושים?

עוצרים את המיגרנה באמצעות ויסות גלי המוח !

דמיינו לעצמכם מכשיר קטן, בטוח לשימוש שפועל על המוח ומשפיע במהירות על הסימפטומים של כאבי הראש שלכם מכל מיני סיבות, כמו למשל הסובלים מהתקפי מיגרנה וזאת באופן לא פולשני ובטוח. נשמע כמו חלום? לא בדיוק ! מכשיר האלפא רית’ם עושה בדיוק את זה באמצעות טכנולוגיה ייחודית ופורצת דרך שפיתחנו.

איך טיפול בגלי מוח פותר כאבי ראש כרוניים ?

ידוע מזה שנים רבות שהמוח משדר גלים שונים המאפיינים את מצבי התודעה שלנו כמו ערנות, פעילות ספורטיבית, שינה, ריכוז עמוק וכו’. במצבי תודעה שונים גלים מסוימים נעשים דומיננטיים ביחס לאחרים. במהלך החיים עלולים להתעורר שינויים לא רצויים בארגון ודומיננטיות של הגלים. ואלה מעוררים תופעות בריאותיות לא רצויות שונות וביניהן התרחבות כלי הדם במוח המעוררים כאבי ראש כרוניים.
ניתן להשפיע ולאזן את גלי המוח באמצעות וויברציות בעוצמה נמוכה וזה מה שמכשיר האלפא רית’ם עושה. הטיפול הינו עצמי וכולל השעון ליד  במשך רבע שעה פעמיים ביום למניעה, או טיפול בעת כאב ראש/התקף מיגרנה. 
קבלו את יתרונות המכשיר:

·         טיפול נוח ובכל מקום – הטיפול באמצעות שעון האלפא רית’ם הינו פשוט למדי וכולל הפעלת השעון. הפעלה אוטומטית  קלה וניתן לטפל באמצעותה בכל מקום: בבית, נהיגה, נופש ועבודה.

·         משיגים תוצאות מהירות – המטופלים של אלפא רית’ם מדווחים, שתוך מספר טיפולים הם החלו לחוש הקלה בעוצמת כאבי הראש ותכיפותם. בעקבות זאת רבים ויתרו על תרופות למניעת כאבי ראש שתרומתם הייתה מוטלת בספק עוד לפני. בהמשך דיווחו רבים על הפסקה מוחלטת בהתקפי הכאב.

·         פתרון מהפכני ומדויק – שעון האלפא רית’ם הינה ייחודית בתחומה בשל הדיוק הרב בתבניות הוויברציות שהוא מפיק. מדובר בתוצאה פורצת דרך המוגנת בפטנט ומהווה פריצת דרך חשובה. זאת כתוצאה של מחקר רב שנים בתחום גלי המוח בידי מומחים המובילים בתחומם.

פתרון טבעי ובטוח לסבל, ללא תופעות לוואי

מכשיר האלפא רית’ם אינו טיפול פולשני ולא תרופה, אלה עזר הבטוח לשימוש וחסר תופעות לוואי כלל. המכשיר  בעל אישורCE  של האיחוד האירופאי לשימוש עבור שיפור איכות החיים ובנוסף מאושר לשיווק בארה”ב לפי ה- FDA וזאת בשל שימוש בוויברציות בעוצמה נמוכה ובטוחה. למידע נוסף על טיפול בכאבי ראש ומיגרנות צרו קשר עכשיו במספר 052-8217636 או השאירו פרטים באתר. 

לוגו של וואטסאפ