fbpx

סטרס, דיכאון וחרדה

סובלים מעייפות מתמשכת? נראה לכם שאיבדתם את שמחת החיים ואתם מודאגים? מרגישים שמשתלטת עליכם תחושה חזקה של פחד ואובדן שליטה?

לחצי החיים, והצורך להתאים את עצמנו  לשינויים הבלתי פוסקים משאירים עלינו את חותמם. זאת לעיתים עד לכדי מצוקה של ממש כזאת שמכבה כל תקווה או מאיימת עלינו עד מוות. תופעות של חרדה ודיכאון הולכות יד ביד ומהוות מחיר כבד שמשלמים בעידן המודרני.

 

דיכאון וחרדה הינם תסמינים נוירולוגיים נפוצים הפוגעים ברבים. הוכח ששימוש בשעון התדרים שפותח על ידנו מפחית את הסבל ואף מעלים אותו כליל וזאת באמצעות גלי אלפא. 

 

בדיכאון מתעוררת תחושת עייפות, איבוד כוח הרצון המובילים במצבי קיצון למחשבות אובדניות. במצבי סטרס וכן חרדה חשים חוסר שקט ודאגה, המובילים לתחושת חוסר שליטה הנוטה להתדרדר להתקפי פאניקה. ממצבי חרדה ודיכאון סובלים קשת רחבה של אנשים ונשים בכל טווח הגילאים.

 

הטיפולים הקיימים

מקובל לטפל בהפרעות התנהגותיות אלה באמצעות שיחות וכן באמצעים תרופתיים הכוללים נגזרות שונות של פרוזאק המעלות את רמות הסרוטונין במוח ולעיתים גם חוסמות קליטת אדרנלין. בארסנל הטיפולי נמצאים גם תרופות הרגעה פחות סימפטיות ממשפחת הבנזודיאזפינים הממכרות. טיפול בהפרעות התנהגותיות אלה אורך זמן רב וחושף את המטופל לתופעות לוואי בעיתיות למדי.

קיימות שיטות שונות להפחתת מצבי לחץ, חרדה ודיכאון הכוללות פעילות ספורטיבית, מדיטציה וכן שינוי כללי באורחות חיים. אך למרות העזרה החלקית שמספקות שיטות אלה חסר אלמנט שיזרז את התהליכים, יחסוך בסבל, עלויות כספיות וישלים את התמונה הטיפולית באופן טבעי ופשוט.

 

מכניסים איזון לגלי המוח עם שעון הוויברציה של האלפא רית’ם !

תארו לעצמכם מכשיר שניתן להצמיד למצח ושעוזר למוח להגיע לאיזון שכל כך נחוץ לו. זה לא מדע בדיוני ולא שרלטנות, מדובר במדע מוכח ומוכר היטב המכונה רפואת תדרים או CFS. כידוע המוח משדר גלים שונים המביאים לידי ביטוי מצבי תודעה שונים כמו שינה, פעילות, מנוחה עמוקה וכו’. בהשפעת לחצי החיים האיזון בין גלים משתבש ויש לכך השלכות התנהגותיות הכוללות בין היתר, סטרס, חרדה ודיכאון. אז מה עושים? עוזרים למוח לאזן את עצמו באופן טבעי. קבלו יתרונות:

 

שעון טיפולי פשוט ונוח – מכשיר האלפא רית’ם מגרה את המוח לאיזון הגלים באמצעות טיפול יומיומי עם וויברציות בתדר נמוך. כל שצריך בכדי להגיע לאיזון זה חשיפה של רבע שעה פעמיים ביום באמצעות הפעלת הטיפול בשעון האלפא רית’ם . ומה עושים בזמן זה? פשוט ממשיכים את מטלות היום כרגיל בבית, בדרכים, נופש ועבודה.

פתרון חדשני ופורץ דרך – לראשונה בעולם חברת אלפא רית’ם הצליחה לזקק את תבניות הגל המדויקות ולהוציא על כך פטנט. לגלים מדויקים יותר יש השלכות רבות בהשפעתם על המוח. אלה עוזרים למוח להסתנכרן טוב יותר על התדר הרצוי ובמהירות.

מרגישים בהבדל ומהר – שעון אלפא רית’ם אינו תרופה, אלא עזר אפקטיבי ביותר שנועד לטפל בתסמיני חרדה ודיכאון והוא עושה זאת מהר. רוב מטופלי אלפא רית’ם מדווחים שתוך מספר טיפולים החלו להרגיש הקלה ברורה הכוללת התעוררות אנרגטית בקרב הסובלים מדיכאון והפחתת תסמיני חוסר שקט ופאניקה בקרב הלוקים בחרדה וסטרס. קיצוץ במינוני תרופות והפסקתן כליל בהמלצת הרופא המטפל היוו המשך טבעי להתקדמות הטיפול.

החיים יפים, אך לא תמיד קל לראות זאת וכשדברים משתבשים מדובר באתגר של ממש. מכשיר האלפא רית’ם הינו תוצאה של מחקר פורץ דרך המספק פתרון טבעי ולא פולשני לסימפטומים הקשים כל כך המלווים חרדה, דיכאון וסטרס. מכשיר האלפא רית’ם בטוח לחלוטין וקיבל את אישורו  של האיחוד האירופאי EC לשימוש כמשפר איכות חיים ופטור   מרישום הFDA,  וזאת בהיותו מוגדר כמכשיר לשיפור איכות החיים ובשל, עם בטיחות גבוהה .למידע נוסף על הקלה בתסמיני דיכאון, סטרס וכן חרדה צרו קשר עכשיו במספר 052-8217636 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

לוגו של וואטסאפ