fbpx

חוסר קשב וריכוז

מכיר את זה שמדברים אליך ואתה נמצא במקום אחר? קשה לך לשבת במקום אחד? אתה לא מצליח לסיים משימות והם נמרחות

כשהראש נודד למקומות אחרים מעניינים יותר וכשכל הדברים שאנו עושים מתבלגנים זה מכעיס את כולם. לפעמים אומרים לנו שאנו עצלנים, ברדקיסטים או פרועים מידי ואנחנו מנסים להשתפר, אך זה לא תמיד מצליח

הפרעת קשב וריכוז נפוצה בקרב ילדים וממשיכה עד גיל מבוגר. טיפול באמצעות וויבראתרפיה מועיל נגד תסמינים של הפרעות קשב וריכוז ADD וכן ADHD הכוללות היפראקטיביות. אלה סובלים מטווח רחב של תופעות כמו חוסר ארגון, אימפולסיביות, חוסר שקט, חולמנות ותסמינים רבים נוספים ומופנים בדרך כלל לטיפול תרופתי. קיימות אלטרנטיבות שונות לשיכוך תופעות המתלוות להפרעות קשב וריכוז, כמו ביופידבק, תוספי מזון ועוד, אך לא תמיד מדובר בפתרון אפקטיבי ומתאים לכל מטופל.

שקט! עושים סדר במוח

תארו לעצמכם פתרון טכנולוגי שעוזר למוח לאזן את עצמו באופן טבעי וללא תמיכה תרופתית. זה בדיוק מה שעושה המכשיר המהפכני שלנו בחברת אלפא ריד’ם. מדובר במכשיר מועיל ובטוח לחלוטין המספק פתרון אפקטיבי יותר בהתמודדות מול קשיים התנהגותיים אלה. על התוצאות המרשימות יעידו רבים שהתנסו וחוו שיפור משמעותי באיכות החיים.

איך שעון אלפא פועל?

המוח שלנו משדר גלים ברמות, תבניות ותדרים שונים. בעקבות מחקרים רבים בתחום התדרים התגלה שאצל אנשים מסוימים יש שוני מסוים בדומיננטיות של גלי המוח ואת זה ניתן לשנות. CFS  או רפואת תדרים, הינה אחת השיטות החשובות ביותר לוויסות ואיזון תדרי גלי המוח בצורה אופטימלית. שיטה זו עוזרת בהפגת מתחים ותסמינים שונים של בעיות נירולוגיות שונות וליקויי התנהגות אחרים, כמו הפרעות קשב וריכוז. קיימת חשיבות רבה בבחירת תדר מדויק ואיכותי שאליו המוח יסתנכרן. כתוצאה ממחקר רב שנים הגיעו חוקרי אלפא רית’ם לזיקוק התדרים האופטימליים לנטרול סימפטומים עבור מספר הפרעות התנהגות נפוצות.
הפרעות קשב וריכוז באות לידי ביטוי בחוסר איזון נכון בין גלי המוח. איך משפיעים על גלי המוח ומאזנים אותם? כל שנדרש לעשות זה לענוד את שעון האלפא  ולהפעיל.

אמא של  נ’ (השם המלא שמור) כותבת לנו לאחר שימוש רציף של חודש:
בעקבות השימוש בשעון ”אלפא” החלו הדברים להסתדר בכל החזיתות בבית, ובתוך מספר שבועות התחלנו לחוש בשינוי: הילדה אשר לא הפריעה ולא הטרידה אף אחד,חלמה בשיעורים וציירה …הפכה לממוקדת בשיעור השתתפה ושידרה משהו שונה לסביבה, לאט לאט גם החברות לכיתה ולחוגים שמו לב לשינוי והחלו לחפש את חברתה של בתי . “נ”  הפכה לחלק מהחבורה ולא היית עוד לבד בהפסקות. גם ההצלחות בלימודים לא אחרו לבוא, מוסיפים לביטחון העצמי שהולך ונבנה,..בימים אלה, היא רק צריכה להפעיל את השעון  ולבחור את הפעילות והילדות שהיא מתחברת אליהם … לאחר שעות הלימודים.
שעון ” אלפא ”, שינה לנו את החיים.

תודה מאמא מאושרת ואסירת תודה

קבלו את יתרונות המכשיר:

  • פתרון חדשני ומדויק –מכשיר האלפא ריד’ם, מוגן הפטנט, הנו פיתוח פורץ דרך בתחומו. למעשה מדובר במכשיר היחידי בעולם המסוגל לשדר למוח תבניות גלים מדויקות.
  • טיפול נוח ופשוט –מדובר במכשיר קומפקטי למדי וניתן לעשות בו שימוש כחלק מעיסוקי היומיום כמו נהיגה, עבודה וצפייה בסרטים. את שעון ”האלפא”  ניתן לענוד הוא מקסים גם בתור שעון לפי האופנה האחרונה. וניתן לעשות בו שימוש באופן רציף וללא תלות בסביבה .לוחצים על הכפתור וזהו.
  • נהנים מתוצאות מידיות –תוצאות השימוש במכשיר הן אינדיבידואליות אבל רוב המטופלים הרגישו שיפור כבר מהטיפולים הראשונים.  רבים מדווחים שכבר בשלב די מוקדם, תוך התייעצות עם הרופא המטפל, הם החלו לקצץ במינון התרופתי.

איזון טבעי ללא תופעות לוואי !

שעון ה”אלפא”  מהווה פריצת דרך אמיתית בתחום רפואת התדרים ואלטרנטיבה מצוינת למי שמעוניין בפתרון טבעי, בטוח, ללא תופעות לוואי ושאינו פולשני. שעון האלפא ריד’ם הינו פרי מחקר של שנים שנעשה על ידי מומחים מובילים בתחומם. המכשיר פטור FDA, רשות התרופות האמריקאיות וניתן לשיווק בארה”ב . בטוח לשימוש לחלוטין ומאושר ב-CE התקן האירופאי של השוק המשותף האירופאי כמשפר איכות חיים.

לוגו של וואטסאפ