fbpx

אודות

שלום, שמי ניסים כהן ואני מנכ”ל אלפא רית’ם

את חברת אלפא רית'ם הקמנו במטרה להביא פתרון אלגנטי לבעיות נוירולוגיות מציקות וזאת באמצעות טיפול בתדרים. מחקרים מראים שגירוי עצבי באמצעות תדרים, יכול להביא להקלה בתסמינים ,שונים ונפוצים כמו ADD, ADHD, כאבי ראש חרדות ודיכאון, נדודי שינה ועוד.

במהלך השנים ביצענו מחקרים שונים בבעלי חיים ובני אדם והגענו לתוצאות משביעות רצון וזאת באמצעות איתור התדרים המדויקים הנחוצים לאיזון ולאימון גלי מוח, עם טכנולוגיה יעילה, העומדת כיום בחזית תחום ההתפתחות .האישית בעולם כולו וחברת אלפא רית'ם נמצאת בחוד החנית של תחום חשוב זה ההנחה מבוססת על כך שהמוח שלנו מייצר פעילות חשמלית 24 שעות ביום.

את הפעילות הזו מודדים בקבוצות תדרים המכונים "גלי מוח", כשכל תדר מייצג מצב תודעה שונה. מחקרים רבים הראו, שניתן להשפיע ואפילו לכוון את גלי המוח כרצוננו בעזרת האזנה או שידור למוח תדרים מסוימים.

התהליך הזה ידוע .כ "רתימת גלי המוח" (Brainwave entrainment) ויכול להיות יעיל מאוד אם משתמשים בו בצורה נכונה טיפול בתדרים החל עוד כמאה שנים כשמספר חוקרים בדקו האם שדות אלקטרומגנטיים משפיעים על גוף האדם. חלקם של מחקרים אלה הוליד מערכות ושיטות אבחון מבוססות תדרים שאנחנו מכירים ומשתמשים בהם ביום יום. חלק מהם המוכר לכולם: למשל מכשירי אבחון כמו MRI, אולטרה-סאונד וצילומי רנטגן. תחום אחר שנחקר היה.

ההשפעה הטיפולית שיש לתדרים עדינים על הגוף. או במלים אחרות – טיפול בתדרים קיימים יותר מאלף מחקרים בנושא טיפול בתדרים, המראים השפעות חיוביות של תדרים ,עדינים על הגוף, לדוגמה: יצור תאים במערכת החיסון, השפעה מטיבה על פעילות המוח הגברת היעילות של יצור האנרגיה בתאים,הקלה בפוגרומיה ומיגרנות,הפחתה בתסמיני חרדה ודיכאון והשפעה ברורה על פרקינסון וסרטן.

מחקרים נוספים ממשיכים להתבצע כיום בתחום מכיוון שהתדרים משפיעים על הפוטנציאל החשמלי של מעטפת התא הם משפיעים על התקשורת התקינה בין התאים. טיפול בתדרים מאפשר תיקונים בתקשורת הזו על מנת לטפל במצבים בריאותיים שונים.

תארו לעצמכם טיפול בטווח רחב של הפרעות נוירולוגיות מציקות, ללא תרופות וללא תופעות לוואי. נסחפנו? לא בדיוק. הרפואה מכירה מזה שנים רבות את היתרונות של טיפול בתדרים ובאמצעות טכנולוגיה ומחקר מתקדמים הבאנו לכם את השעון המהפכני שלנו, פרי מחקר והתנסות של שנים.

הצוות המדעי

אלפא רית’ם פועלת בארה״ב ובישראל ונתמכת על ידי רופאים ומדענים מן השורות הראשונות בתחומם, ביניהם: פרופסור מיקי שיינוביץ מנהל מדעי, ד”ר חאלד חליל יושב ראש ומייסד, ד”ר שון שירזי יועץ רגולטורי, ד”ר מוחמד חמדאן שותף בוועדה המייעצת, פרופסור רוני לוי שותף בוועדה המייעצת וכן ד”ר סטפן צ’רקס.

מחזירים את האיזון למוח

חברת אלפא רית’ם פיתחה מכשיר ייחודי ופורץ דרך הפועל על גירוי המוח לאיזון תדרים. שעון האלפא רית’ם יוצר מנגנון פעולה שעוזר למוח לשנות את גלי המוח לוויסות פעילותם בכדי לסנכרן את התדר שמועבר אליו. זאת באמצעות וויברציה מתוכנתת תדרים חיצונית והפקת תבניות גלים ותדרים דומיננטיים בהתאם. התדרים המדויקים עוזרים לאזן את גלי המוח לפי הצורך.

וובראתרפיה בהישג יד

שיטת הטיפול והפטנט של חברת אלפא רית’ם הינה אחת הפרקטיקות החשובות ביותר לוויסות ואיזון תדרי גלי המוח בצורה אופטימלית. שיטה זאת עוזרת בהפגת מתחים ותסמינים שונים של בעיות נירולוגיות שונות וכן ליקויי התנהגות אחרים. מכשירי אלפא רית’ם, מיועדים לטיפול בבעיות של חוסר קשב וריכוז, סטרס דיכאון וחרדה, כאבי ראש, נדודי שינה, אלצהיימר, פרקינסון ואפילפסיה . זאת באופן פרטני טבעי ולא פולשני על בסיס יומי, עם שימוש חיצוני ללא תופעות לוואי ידועות.

פתרונות פורצי דרך בחזית הרפואה

מאחר וחקר המוח הינו הנושא החם ביותר כיום במחקר, החברה פועלת להקמת מרכז מחקר ופיתוח ארצי לחקר המוח על בסיס הפטנט והשיטה של אלפא רית’ם. המרכז בודק את הקשר בין גלי מוח למצבים פיזיולוגיים ופסיכולוגים במטרה לקבוע הקשר הספציפי לתדרים שמייצר המוח עם הפרעות וליקויים בתפקוד נוירו פסיכולוגי. אנו סבורים שישנו פוטנציאל אדיר לפיתוח שיטות להתמודדות עם ליקויים אלו במיוחד בתחום Vibratherapy

טכנולוגיה חדשה

שיטת טיפול חדשה:
VIBRA-THEARAPY

מגוון של טיפולים חדשניים

השעון היינו הראשון בעולם אשר נשען על טכנולוגיה חדשנית להעברת תדרים למוח ומערכת העצבים ע”י וויברציות מתוכנתות תדרים ללא צורך בהעברת פולס חשמלי לגוף.

גירוי עצבי רטט (VNS) הוא הליך העושה שימוש וויברציות במטרה לעורר תאי עצב במערכת העצבים של המוח והגוף, בתדר מסוים, מבלי לפלוט זרם חשמלי לגוף, כפי שנעשה על ידי אלקטרו-תרפיה.

המכשיר

מדובר בשעון יד חכם אשר מפיק רטט מתוכנת תדרים ושולח אותם למערכת העצבים אשר מסנכרנת את אותם תדרים ומאזנת את גלי הגוף והמוח.

לוגו של וואטסאפ