חוסר מיקוד וקשיי למידה

 

  האם אתה רוצה שלילדך יהיה קל יותר להקשיב למורה בבית הספר?

  האם חשוב לך להיות ממוקד יותר בעבודה?

  רוצה להימנע מתרופות?

  עם טכנולוגיית תדר רטט, מטופלים לומדים להסדיר את פעילות גלי המוח בהתאם לפרוטוקול הטיפולי המיועד

  לצרכיהם, תשומת הלב והריכוז  שלהם.

  הטיפול מקטין באופן משמעותי את הסימפטומים השונים של הבעיה, כגון ריצה וחוסר תשומת לב, היפראקטיביות

  ועוד.

 

  לקבלת ייעוץ בחינם צור קשר עכשיו

未标题-1

ליצירת קשר, מלאו פרטים ואנו נשמח לחזור אליכם בהקדםמכיר את זה שמדברים אליך ואתה נמצא במקום אחר? קשה לך לשבת במקום אחד? אתה לא מצליח לסיים משימות והם נמרחות?

כשהראש נודד למקומות אחרים מעניינים יותר וכשכל הדברים שאנו עושים מתבלגנים זה מכעיס את כולם. לפעמים אומרים לנו שאנו עצלנים, ברדקיסטים או פרועים מידי ואנחנו מנסים להשתפר, אך זה לא תמיד מצליח.

הפרעות קשב וריכוז, המלוות בדרך כלל עם היפראקטיביות או בלעדיה, הינם מקור להרבה תסכול וכאב ילדים או מבוגרים רבים. אלה סובלים מטווח רחב של תופעות כמו חוסר ארגון, אימפולסיביות, חוסר שקט, חולמנות ותסמינים רבים נוספים ומופנים בדרך כלל לטיפול תרופתי. קיימות אלטרנטיבות שונות לשיכוך תופעות המתלוות להפרעות קשב וריכוז, כמו ביופידבק, תוספי מזון ועוד, אך לא תמיד מדובר בפתרון אפקטיבי ומתאים לכל מטופל.

 

שקט! עושים סדר במוח

תארו לעצמכם פתרון טכנולוגי שעוזר למוח לאזן את עצמו באופן טבעי וללא תמיכה תרופתית. זה בדיוק מה שעושה המכשיר המהפכני שלנו בחברת אלפא ריד'ם. מדובר במכשיר מועיל ובטוח לחלוטין המספק פתרון אפקטיבי יותר בהתמודדות מול קשיים התנהגותיים אלה. על התוצאות המרשימות יעידו רבים שהתנסו וחוו שיפור משמעותי באיכות החיים.

 

איך קשת האלפא ריד'ם פועלת?

המוח שלנו משדר גלים ברמות, תבניות ותדרים שונים. בעקבות מחקרים רבים בתחום התדרים התגלה שאצל אנשים מסוימים יש שוני מסוים בדומיננטיות של גלי המוח ואת זה ניתן לשנות. CFS  או רפואת תדרים, הינה אחת השיטות החשובות ביותר לוויסות ואיזון תדרי גלי המוח בצורה אופטימלית. שיטה זו עוזרת בהפגת מתחים ותסמינים שונים של בעיות נירולוגיות שונות וליקויי התנהגות אחרים, כמו הפרעות קשב וריכוז. קיימת חשיבות רבה בבחירת תדר מדויק ואיכותי שאליו המוח יסתנכרן. כתוצאה ממחקר רב שנים הגיעו חוקרי אלפא רית'ם לזיקוק התדרים האופטימליים לנטרול סימפטומים עבור מספר הפרעות התנהגות נפוצות.
הפרעות קשב וריכוז באות לידי ביטוי בחוסר איזון נכון בין גלי המוח. איך משפיעים על גלי המוח ומאזנים אותם? כל שנדרש לעשות זה להצמיד את קשת מכשיר האלפא ריד'ם  למצח ולהפעיל במשך כחצי שעה פעמיים ביום.

אימו של  נ' (השם המלא שמור) כותבת לנו לאחר שימוש רציף של חודש:
"בעקבות השימוש בקשת אלפא החלו הדברים להסתדר בכל החזיתות בבית, ובתוך מספר שבועות התחלנו לחוש בשינוי: הילד נרגע ושידר משהו שונה לסביבה, לאט לאט גם החברים לכיתה ולחוגים שמו לב לשינוי והחלו לחפש את חברתו של בני. "נ"  הפך לחלק מהחבורה ולא היה עוד לבד בהפסקות. גם ההצלחות בלימודים לא אחרו לבוא, מוסיפים לבטחון העצמי שהולך ונבנה,..בימים אלה, הוא רק צריך לבחור …מבין כל הילדים שרוצים להפגש איתו לאחר שעות הלימודים.
מכשיר אלפא, שינה לנו את החיים.

תודה מאמא מאושרת ואסירת תודה

קבלו את יתרונות המכשיר:

  • פתרון חדשני ומדויק – מכשיר האלפא ריד'ם, מוגן הפטנט, הינו פיתוח פורץ דרך בתחומו. למעשה מדובר במכשיר היחידי בעולם המסוגל לשדר למוח תבניות גלים מדויקות.
  • טיפול נוח ופשוט – מדובר במכשיר קומפקטי למדי וניתן לעשות בו שימוש כחלק מעיסוקי היומיום כמו נהיגה, עבודה וצפייה בסרטים. את קשת האלפא ריד'ם ניתן לשאת בתיק קטן וניתן לעשות בה שימוש ללא מקור מתח חיצוני. מניחים את הקשת על הראש ו.. זהו.
  • נהנים מתוצאות מידיות – תוצאות השימוש במכשיר הן אינדיבידואליות אבל רוב המטופלים הרגישו שיפור כבר מהטיפולים הראשונים.  רבים מדווחים שכבר בשלב די מוקדם, תוך התייעצות עם הרופא המטפל, הם החלו לקצץ במינון התרופתי.

 

איזון טבעי ללא תופעות לוואי וללא התחייבות כספית

ואם נתחרט? אל דאגה! אנחנו מאוד מאמינים במכשירי אלפא לכן ..במידה והמכשיר לא עזר לכם אנחנו נותנים לכם אפשרות להחזיר את המכשיר באריזתו המקורית ולקבל 75% מהסכום ששולם בהתאם לתקנון ומסלול הרכישה.
קשת האלפא ריד'ם מהווה פריצת דרך אמיתית בתחום רפואת התדרים ואלטרנטיבה מצוינת למי שמעוניין בפתרון טבעי, בטוח, ללא תופעות לוואי ושאינו פולשני. האלפא ריד'ם הינו פרי מחקר של שנים שנעשה על ידי מומחים מובילים בתחומם. המכשיר פטור FDA, בטוח לשימוש לחלוטין ומאושר ב CE האירופאי כמשפר איכות חיים.