מרכז אלפא לריפוי טבעי – טיפול בתדרים וצמחי מרפא

על המרכז

המרכז מתמחה במתן תרופות טבעיות שונות, ביו-אנרגיה בפרט, תרופות צמחיות וטכניקות גלים

הטיפול יהיה תלוי בטכניקות טבעיות שונות, כולל טכניקה חדשה, תדר רטט.

הטיפול במרכז מבוסס על ראייה הוליסטית של ביו-אנרגיה, הכוללת חינוך טיפולי של רפואה טבעית עם או ללא תרופות, כולל גם מתכונים טבעיים שהוכנו במיוחד עבור כל מטופל.

כל המתכונים הטבעיים הם תוספי מזון שאושרו כתוספים ולא כתרופות.

 

בנוסף, כל אחד יכול לרכוש מכשיר תדר רטט המכיל מגוון של מפרטים שניתן להשתמש בהם לריפוי טבעי עם או ללא תוספי תזונה, לפי הצורך עבור כל מטופל.

המרכז מבוסס על כישורים מיוחדים של מומחה במדעי בריאות טבעית.

 

טיפולים הניתנים במרכז הם:

חוסר ריכוז, דיסלקסיה, כאבי ראש, נדודי שינה, חוסר שינה, מתח

שיפור המערכת החיסונית לחולי סרטן , פרקינסון, אפילפסיה, אלצהיימר, HIV

תפקוד מיני ועוד.

 

המטופלים שלנו מספרים על איזון בלחץ הדם, שיפור ברמות הכולסטרול, סוכרת, היעלמות של קהות ברגליים, ושיפור כללי בתחושת בריאות הציבור.

 

קבלת קהל : נא לתאם טלפונית 052-8217636, 054-7709405

או נא להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם未标题-1

תארו לעצמכם טיפול בטווח רחב של הפרעות נוירולוגיות מציקות, ללא תרופות וללא תופעות לוואי. נסחפנו? לא בדיוק. הרפואה מכירה מזה שנים רבות את היתרונות של טיפול בתדרים ובאמצעות טכנולוגיה ומחקר מתקדמים הבאנו לכם את השעון המהפכני שלנו, פרי מחקר והתנסות של שנים.

שלום, שמי ניסים כהן ואני מנכ"ל אלפא רית'ם. את חברת אלפא רית'ם הקמנו במטרה להביא פתרון אלגנטי לבעיות נוירולוגיות מציקות וזאת באמצעות טיפול בתדרים. מחקרים מראים שגירוי עצבי באמצעות תדרים, יכול להביא להקלה בתסמינים שונים ונפוצים כמו ADDADHD, כאבי ראש, חרדות ודיכאון, נדודי שינה ועוד. במהלך השנים ביצענו מחקרים שונים בבעלי חיים ובני אדם והגענו לתוצאות משביעות רצון וזאת באמצעות איתור התדרים המדויקים הנחוצים לאיזון תפקודי.
 

הצוות המדעי

אלפא רית'ם פועלת בארה״ב ובישראל ונתמכת על ידי רופאים ומדענים מן השורות הראשונות בתחומם, ביניהם: פרופסור מיקי שיינוביץ מנהל מדעי, ד"ר חאלד חליל יושב ראש ומייסד, ד"ר שון שירזי יועץ רגולטורי, ד"ר מוחמד חמדאן שותף בוועדה המייעצת, פרופסור רוני לוי שותף בוועדה המייעצת וכן ד"ר סטפן צ'רקס. 

מחזירים את האיזון למוח

חברת אלפא רית'ם פיתחה מכשיר ייחודי ופורץ דרך הפועל על גירוי המוח לאיזון תדרים. שעון האלפא רית'ם יוצר מנגנון פעולה שעוזר למוח לשנות את גלי המוח לוויסות פעילותם בכדי לסנכרן את התדר שמועבר אליו. זאת באמצעות וויברציה מתוכנתת תדרים חיצונית והפקת תבניות גלים ותדרים דומיננטיים בהתאם. התדרים המדויקים עוזרים לאזן את גלי המוח לפי הצורך.

ווברותרפיה בהישג יד

שיטת הטיפול והפטנט של חברת אלפא רית'ם הינה אחת הפרקטיקות החשובות ביותר לוויסות ואיזון תדרי גלי המוח בצורה אופטימלית. שיטה זאת עוזרת בהפגת מתחים ותסמינים שונים של בעיות נירולוגיות שונות וכן ליקויי התנהגות אחרים. מכשירי אלפא רית'ם, מיועדים לטיפול בבעיות של חוסר קשב וריכוז, סטרס דיכאון וחרדה, כאבי ראש, נדודי שינה, אלצהיימר, פרקינסון ואפילפסיה . זאת באופן פרטני טבעי ולא פולשני על בסיס יומי, עם שימוש חיצוני ללא תופעות לוואי ידועות.

פתרונות פורצי דרך בחזית הרפואה

מאחר וחקר המוח הינו הנושא החם ביותר כיום במחקר, החברה פועלת להקמת מרכז מחקר ופיתוח ארצי לחקר המוח על בסיס הפטנט והשיטה של אלפא רית'ם. המרכז בודק את הקשר בין גלי מוח למצבים פיזיולוגיים ופסיכולוגים במטרה לקבוע הקשר הספציפי לתדרים שמייצר המוח עם הפרעות וליקויים בתפקוד נוירו פסיכולוגי. אנו סבורים שישנו פוטנציאל אדיר לפיתוח שיטות להתמודדות עם ליקויים אלו במיוחד בתחום VibroTherapy

טכנולוגיה חדשה
שיטת טיפול חדשה:

VIBRA-THEARAPY

מגוון של טיפולים חדשניים

השעון היינו הראשון בעולם אשר נשען על טכנולוגיה חדשנית להעברת תדרים למוח ומערכת העצבים ע"י וויברציות מתוכנתות תדרים ללא צורך בהעברת פולס חשמלי לגוף.

גירוי עצבי רטט (VNS) הוא הליך העושה שימוש וויברציות במטרה לעורר תאי עצב במערכת העצבים של המוח והגוף, בתדר מסוים, מבלי לפלוט זרם חשמלי לגוף, כפי שנעשה על ידי אלקטרו-תרפיה.

 

המכשיר

מדובר בשעון יד חכם אשר מפיק רטט מתוכנת תדרים ושולח אותם למערכת העצבים אשר מסנכרנת את אותם תדרים ומאזנת את גלי הגוף והמוח.